Klientų atsiliepimai

Židinys

Noriu padėkoti už puikų darbą ir susitarimų laikymąsi židinį sumontavusiam meistrui Vaclovui bei gerą aptarnavimą ir operatyvų nesklandumų sprendimą vadovui Artūrui! Kokybiškas produktas ir šauniai dirbanti komanda, AČIŪ!

Įvertinimas:

Rimantas 17:40:19 01-11-2023
Malonios patirtys. Statinis ir krosnis

Dėkingi, vadovui suremontavo ir parinko timkamus šildymo sprendinius. Jau daug metų džiaugiamės ir rezultatu, ir greitu, maloniu, kompetentingu aptarnavimu (savalaikis tarpinių keitimas, kaminų valymas) Ačiū už šilumą ir potyrius.

Įvertinimas:

Laima Indrasaite-Lamauskiene 11:37:03 10-16-2022
Pirtis

Ačiū p. Artūrui už išsamias ir tikslias konsultacijas renkantis pirties krosnelę. Jau turime židinį su duonkepe, o dabar ir Tulikivi pirtelę. Super!

Įvertinimas:

Artūras 14:29:20 02-14-2022
Tulikivi židinys/pečius

Malonus, profesionalus bendravimas/ap tarnavimas nuo idėjos iki pilno išpildymo. Labai džiaugiamės rezultatu. 100 proc. pasiteisinusi investicija. Dėkingi, už atidžiai ir lanksčiai atlieptus mūsų poreikius. Draugai, kurie pas mus svečiuojasi t.p. užsinori tokio gėrio :) tai nutariau, parašyti atsiliepimą, kad padėtų apsipręsti - dar abejojantiems. Sėkmės darbuose!

Įvertinimas:

Violeta 15:14:31 12-02-2021
Granulinė krosnelė

Dėkui už pagalbą sutaisant granulinį pečių. Sėkmės.

Įvertinimas:

Algis 12:49:46 11-29-2021
Kaminas

Reikėjo gražaus ir dailaus kamino įrengimo šiaudiniame stoge, bei pajungimo su židiniu. Bendradarbiavi mas vyko labai sklandžiai, efektyviai, apsvarstant visas smulkias architektūrines bei vizualines detales, kurios užsakovam buvo labai svarbios. Viskas įvyko labai gerai ir esame labai patenkinti. ir nebus šalta.

Įvertinimas:

Indrė 16:24:26 01-28-2021
Terasinis dvigubas langas

Pjovem blokiniam name terasini langa.....puikiai atlikti darbai....viskas puiku....lankščios kainos.....dėkui ir sėkmės

Įvertinimas:

Rolandas 01:35:05 10-24-2020
Stove - delivery and installation

We were advised in detail - very well and without time pressure. The stove was exactly delivered at the agreed time. The installation was quick and very professional. We are also enthusiastic about the product itself - a beautiful but also functional oven. Thank you for your helpful cooperation.

Įvertinimas:

Peter & Heike 13:31:42 10-13-2020
Nedidelis Tulikivi židinys

"Tulikivi" židiniu/pečiu naudojusi nuo 2015 metų rudens kada persikėlėme gyventi į senamiestį. Ilgai ieškojau kokią krosnelę ar židinį pasistatyti nešildamoje patalpoje ir po konsultacijos nusprendžiau   pasistatyti "Tulikivi" nors pradžioje galvojau apie tai skeptiškai. Pasirodo būčiau labai apsirykęs jos nepasistatęs nes dabar šiluma mano nešildamoje patalpoje išsilaiko iki 16 valandų. Esu patenkintas.

Įvertinimas:

Rašidas Klaipėda 09:39:35 07-02-2020
Tulikivi židinys su duonkepe

Įsigijome Tulikivi židinį su duonkepe, po gerų draugo rekomendacijų, ir nenusivylėme. Puikus šilumos pojūtis, nebūna karšta, tolygiai pasiskirto šiluma. O duonkepėje/peč iuje iškeptas maistas, kaip kažkada pas močiute kaime. Įmonės profesionalumui nėra lygių. Ačiū Jums.

Įvertinimas:

Aurimas 11:13:01 01-28-2020
Židinys

Orams vėstant pas mus jau rusena židinys. Visi darbai padaryti pagal suderintą planą laiku ir kokybiškai. Tokių meistrų galėtų pavydėti bet kokia kita įmonė turinti reikalų su montavimu, mūrijimu ir visą kas susiję su ugnimi. Tvarkingi, atidūs, po darbų susitvarko aplinką, surenka šiukšles. Viską palieką tvarkingai. I eškoti židinio ir meistrų - REKOMENDUOJU

Įvertinimas:

Vidas 13:27:33 12-04-2019
stiklas

suduzo zidinuko stiklas . internete radau firma kad nebutu salta. paskambinau ir buvau nustebinta maloniu mandagiu pono evaldo paaiskinimu. stikla gavau jau kita diena. labai labai dekinga. firma- saugokit tokius darbuotojus sekmes

Įvertinimas:

bronislava 22:57:28 10-15-2019
stiklas

suduzo zidinuko stiklas . internete radau firma kad nebutu salta. paskambinau ir buvau nustebinta maloniu mandagiu pono evaldo paaiskinimu. stikla gavau jau kita diena. labai labai dekinga. firma- saugokit tokius darbuotojus sekmes

Įvertinimas:

bronislava 22:57:28 10-15-2019
Jotul židinio kapsulė

Pas mus buvo trūkęs židinio kapsulės stiklas. Komercijos vadovas Evaldas užsakė iš gamyklos stiklą, nuvežus pakeisti- operatyviai sutvarkė. Bendravimas su firmos atstovais buvo malonus ir produktyvus. Sėkmės Jums versle. Ačiū .

Įvertinimas:

Andrius 20:45:01 04-09-2019
Dėkinga iki mėnulio ir atgal :)

Buvau girdėjus apie Tulikivi židinius,bet lyg kaina didoka,lyg netikiu,kad tokie geri,kaip rašo.Tėvokas prieš mirtį paliko pinigų ir vieną dieną nusprendžiau,kad tai bus puiki jo dovana mano namams.Išrinkau vieną modelį.Atvažiavęs konsultantas papasakojo daugiau apie židinius,pasirinkau kitą,kiek didesnį,atitinkantį mano svetainės dydį.Džiaugiuosi dėl šio pasirinkimo.Buvo pasirūpinta mano kamino perdarymu,kad tiktų židiniui ir atvažiavęs meistras surinko židinį.2018 vasara buvo tokia dosni šiluma turbūt dėl to,kad man jau nuo gegužės pabaigos norėjosi išbandyti židinį.Atėjus rudens darganoms MĖGAUJUOSI ŠILUMA kuri tikrai lieka parai,malkų reikia minimaliai,židinys vertas visos kainos iki paskutinio euro,džiaugiuosi, pasakoju draugams,net tyliai pasvajoju apie mažiuką židinuką antrame namo aukšte.Nuoširdus dėkui darbuotojams padėjusiems išsirinkti,išklausiusiems mano poreikius,atsakiusiems į keisčiausius klausimus,net pasidomėjusiems, kaip sekasi pradėjus rudens sezoną.

Įvertinimas:

Indrė 23:25:03 10-26-2018
Tulikivi

Dėkoju Artūrui ir jo komandai už profesionalų ir kompetentingą bendravimą parinkant židinius. Ypač patenkinti Tulikivi židiniu – ne tik centrinė interjero puošmena bet ir atsiperkanti investiciją. Skleidžiama šiluma, estetinis vaizdas bei sukuriama atmosfera tai yra tai ko mes norėjome ir ieškojome. DĖKUI ir sėkmės jums jūsų darbuose!

Įvertinimas:

Pavel / Klaipėda 16:54:03 10-05-2018
Krosnelė Palazzetti

Sveiki, didel is AČIŪ gerb. Kęstučiui bei įmonės darbuotojams, už profesionalų, sąžiningą bei fantastiškai greitą užsakymo įvykdymą (užsakytą detalę iš Italijos gavau mažiau nei per savaitę). Labai malonūs bei kompetentingi darbuotojai, dar įdomiau, kad jie patys mane surado ir pirmi man parašė laišką, nes nusivylęs įmone, su kuria iki šiol bendravau, pabandžiau tiesiogiai kreiptis į gamyklą Italijoje. Italai (atskiras respektas italams) persiuntė mano prašymą į UAB "Kad nebūtu šalta" ir nors užsakymo suma nebuvo didelė, jie nepasididžiavo ir pasiūlė man savo pagalbą. Tai sako, kad UAB "Kad nebūtu šalta"kolektyv ui rūpi ne tik finansai, bet ir žmonės. Dar kartą ačiū ir sėkmės darbuose :))

Įvertinimas:

Andrejus 20:25:57 03-07-2018
Jotul krosnelė

Norėjau padėkoti už mandagų bendravimą, gerai organizuotus darbus pristatant bei montuojant krosnelę Jotul Vilniuje. Gražių švenčių!

Įvertinimas:

Vita 15:32:11 12-15-2017
židinio durelės

Gaminys atliktas be priekaištų. Vyrai dirbo nuostabiai. Firma gali didžiuotis, kad turi tokius nuostabius darbuotojus. Sėkmės darbuose!

Įvertinimas:

salvinija 10:33:21 07-21-2017
Tulikivi pečius

Šv.Kalėdos,tai stebūklų metas!Jeigu Jūs tikite tuo,tai tas stebūklas gali aplankyti Jus!!! Turėjome 17 metų namuose 45 kv.m bute Jotul židinį.Buvo žadėta kad jis apšildis namus.Buvo šilta tol ,kol buvo deganti ugnis,o po to labai greitai viskas atvėsdavo.Suži noję iš pažystamų draugų apie stebuklingą pečių Tulikivi , buvom sužavėti. Visiškai galiu garantuoti kad tai estetiškai tinka ir puošia ,papildo šiuolaikini kambario dizaina,trigub ai mažesnė malkų sanauda ir labai trupas ikuros laikas,o butas dar niekad nebuvo toks šiltas!!! RašykiteKALĖDŲ Seniui ,ir Jūsų namuose bus LABAI šilta!

Įvertinimas:

Violeta 22:39:54 12-07-2016
Tulikivi

Labai džiaugiamės Tulikivi židiniu, maloni šiluma, ilgai išlaiko šilumą, ženkliai mažesnės išlaidos šildymui, viskas puiku. Ypatingai skanus maistas orkaitėje. Profesionalus patenkinantis lūkesčius UAB Kad nebūtų šalta aptarnavimas. Tikrai optimali kaina už šį produktą (prieš perkant atrodė labai didelė, tačiau dabar lyginant su draugų išleistais pinigais paprastiems židiniams- kaina teisinga). Nebesivaizduoj u kitokio židinio savo namuose. Ačiū Kęstučiui Smailiui už pagalbą apsisprendžian t.

Įvertinimas:

Mindaugas G. 10:04:08 08-22-2016
Tulikivi
Labai džiaugiamės Tulikivi krosnimi, maloni šiluma, nėra labai didelio temperatūrų skirtumo, nedaug malkų, o šiluma ilgai išsilaiko, ypatingai skanus maistas orkaitėje, o rudenį labai gerai džiovinti grybus, krapus ir t.t. Neisivaizduoju kitokio židinio savo namuose. Jeigu statytume kitą namą jame irgi būtų Tulikivi. Klaipėda.
Įvertinimas:

Egidijus 18:47:51 03-20-2016
Granitas

Gaminomės pas jus virtuvinio stalviršį iš granito. Likome labai patenkinti darbo kokybe.Tikrai dirbate greitai ir kokybiškai. Malonu buvo bendradarbiaut i.

Įvertinimas:

Rimas 10:10:03 08-22-2015
Židinys

Šią žiemą šildėmės su pas Jus pirktu Tulikivi židiniu. Prieš įsigydami ilgai svarstėme, nes kaina tikrai nemaža. Džiaugiamės, kad nepagailėjome pinigų ir įsigijome. Tikrai pateisino lūkesčius: ne tik šiltai gyvenome, bet ir sutaupėme mažiau jungdami dujinį apšildymą. Malonu bendradarbiaut i su Jūsų firma. Smagu gauti kalėdinius sveikinimus. Dėkojame ir sėkmės

Įvertinimas:

Edita 15:39:15 03-12-2015
Rašyti atsiliepimą