Židinių stiklas/durelės

Židinių stiklai - židinių ir krosnelių durelėms ir apsauginis stiklas po krosnelemis.

Atliekame šias paslaugas:

  1. židinių stiklo pjovimas*
  2. židinių durelių gamyba*
  3. grūdintas stiklas po krosnelėmis*

*pagal individualius matmenis

Židinio - krosnelės stiklo pjovimas

Pjaustome karščiui atsparų stiklą, krosnelėms, židiniams, krosnims. Mūsų siūlomas stiklas yra Japoniškas stiklas NEOCERAM, tai geriausias stiklas rinkoje, PREMIUM klasės, 1-mos aukščiausios rūšies. Premium klasės stiklas tai garantija, kad šis stiklas bus lygus ir tiesus, be jokių nelygumų, o jo spalva truputi gelsva. Stiklas atlaiko iki 800 laipsnių celsijaus temperatūrą, stiklas nebijo temperatūros šuolių ir turi beveik nulinį plėtimosi koeficientą. Karščiui atsparaus stiklo paviršius poliruotas iš abiejų pusių, ko pasekoje vaizdas ir atspindžiai nėra iškraipomi ir vizualiai yra pasiekiama tobula židinio ar krosnelės vidaus apžvalga. Taip pat poliruotas paviršius mažiau aprūksta, kas leidžia ilgiau džiaugtis gražiu degančiu malkų vaizdu.

Pagal Jūsų pateiktus išmatavimus ne tik išpjausime stiklą dienos bėgyje, bet ir prireikus atnaujiname, remontuojame, dažome, židinių dureles, dedame tarpines. Dažnu atveju stiklas gali trūkti net nekūrenant židinio ar krosnelės, to priežastimi tampa susidėvėjusios tarpinės, kurias privalu bent kartą metuose patikrinti ar nėra sukietijusios, suirusios.

Pristatome nemokamai visoje Lietuvoje, kai stiklo dydis daugiau kaip 0,2 m/kv. Stiklo kaina priklauso nuo stiklo dydžio. Stiklą užsakyti galite tel. 8 656 62151 arba 8 46 256300. Prieš užsakant stiklą, svarbu tiksliai išsimatuoti buvusio stiklo dydį!

Židinių durelių gamyba

Prekiaujame ir gaminame pagal individualius išmatavimus židinių dureles iš plieno profilių. Durelės yra su oro reguliavimo sistema, su apdailiniu rėmeliu, gali būti su malku laikikliu arba be. Standartiniai durelių išmatavimai 400x500 mm; 450x600; 500x700. Durelių rankinėles pusę, bei spalvą taip pat galima pasirinkti.

Grūdintas stiklas po krosnelėmis

Apsauginiai židinių stiklai - stiklas prie židinio ar krosnelės ne tik apsaugos, bet ir papuoš Jūsų namus. Apsauginiai stiklai yra skirti apsaugoti krosnelę ar grindų dangą, aplink židinį, nuo žarijų bei pelenų. Dažniausiai šie stiklai dedami prieš židinį - krosnelę arba po ja. Pritaikius stiklo rūšį, formą, galima sukurti stilingą interjero detalę.

Apsauginiai stiklai gaminami tik iš grūdinto, saugaus stiklo, todėl jis atsparus smūgiams ir išlaiko didelį svorį ant stiklo galima ir užlipti ir nukritus malkai jis nesutrūks. Stiklai gali būti įvairių formų ir išmatavimu kaip pavaizduota pavyzdyje. 

Apsauginiai stiklai gaminami iš 6/8/10 mm storio stiklo pagal kliento pasirinkimą. Stiklų kraštinės gali būti 3 rūšių: 
  • ​šlifuotos - matinės;
  • poliruotos - blizgios;
  • facetuotos - su nuožulna, kuri lieka skaidri ir gali būti nuo 5 iki 40 mm.

​Galima rinktis iš skaidraus, matinio arba tonuoto stiklo. Tonuotas gali būti ruda arba pilka spalva. Norint užsisakyti stiklą, tereikia pateikti savo formą ir išmatavimus arba išsirinkti iš siūlomų standartinių stiklų.