Biožidinys Pyramid Commerce

Pyramid Commerce biožidinys puikiai tinka viešbučiams, restoranams, parodoms, lauko kavinėms ar privačiuose namuose. Jo išskirtinė išvaizda ir naturali ugnis patrauks kiekvieno akį. Pyramid biožidinį lengvai galima pernešti iš vienos vietos į kitą. 

Planikos lauko židinių kolekcija yra paremta revoliucine ,,Commerce'' technologija. Degiklis yra pripildytas specialiu keramikos pluoštu, kuris neleidžia kurui išsilieti. Šios specialios keramikos dėka, apvirtus įrenginiui ar nukritus kuras neišsilies ir nesukels jokio pavojo jūsų aplinkoje. Todėl šie lauko biožidiniai yra patys saugiausi esantys rinkoje ir jie puikiai yra naudojami komercinėse vietose, kuriose būna daug žmonių pvz.: viešbučiuose, restoranuose, įvairiuose viešuose renginiuose. Kitas papildomas Commerce degiklio privalumas tas, kad šio biožidinio degimo laikas yra daug ilgesnis lyginant su panašiais rinkoje esančiais gaminiais ir siekia net iki 10val. Todėl tikra ugnies liepsna mėgausites su pakankamai mažomis kuro sąnaudomis daug ilgiau

  • Degant biožidiniui nėra jokių pelenų, dūmų.  
  • Biožidinys gali būti pritaikytas ir lauko ir vidaus patalpose
  • Biožidinys lengvai pernešamas iš vienos vieto į kitą
  • Biožidinys draugiškas aplinkai

Techniniai duomenys

Gamintojas: Planika - biožidiniai
Prekės kodas: Pyramid Commerce
Degimo laikas (val.): 6-10 val.
Korpusas / apdaila: Degiklis nerūdijančio plieno; pagrindasPolistone („Polystone" tai medžiaga pagaminta iš akmens dulkių priklijuotų prie aliuminio pagrindo. Labai panaši į granitą, bet kur kas lengvesnė.); viršus cilindro formos stiklo gaubtas.
Kuro talpa (l): 3 l
Matmenys PxGxA mm: 395x1066


Kainos teiraukitės tel. 865662151; 861141399 arba kadnebutusalta@gmail.com
Biožidinys Pyramid Commerce
Biožidinys Pyramid Commerce Biožidinys Pyramid Commerce Biožidinys Pyramid Commerce Biožidinys Pyramid Commerce