Plieninė krosnelė Scan 83-3/4 Maxi GWH balta

Malkinės krosnelės Scan 83-3/4 yra cilindro formos su aukšta viršutine dalimi. Šios krosnelės paprastas dizainas, paverčia jūsų namus traukos centru. Scan 83 seriją sukūrė ,,Harrit&Sorensen'', viena garsiausių Danijos dizaino kompanijų. Išlenkto stiklo durelės turi švelnaus uždarymo funkciją, be to pro jas puikiai matosi ugnies liepsnos vaizdas. Rankinėlė pritaikyta taip, kad pabrėžtų dizaino paprastumą ir neįkaistų, kol kūrenasi ugnis. Malkinė krosnelė Scan 83 turi ištraukiamą peleninę su užraktu, ketaus dugną ir groteles, taip pat reguliuojamą stovą. 

Modeliuose Scan 83-3 ir Scan 83-4 gali būti įdiegta unikali šilumos kaupimo sistema, kuri suteikia šildyti patalpą dar iki 12 valandų po to, kai į pakūrą įmetama paskutinė pliauska. Šilumos kaupimo sistema yra kompaktiška ir paslėpta vidinėje viršutinės krosnelės dalyje. Šią sistemą sudaro šilumą kaupianti medžiaga, telkianti iš pakūros sklindančią šilumą. Kiekviena krosnelė turi sklendę viršuje, kuri yra standartinė.  

Krosnelės galimi variantai:

  • Ši Scan 83-3/4 malkomis kūrenama krosnelė gali būti baltos, raudonos arba rudos spalvos ir padailinta juodais rėmeliais bei rankenėlėmis. 
  • Ši Scan 83-3/4 malkomis kūrenama krosnelė gali būti baltos, raudonos arba rudos spalvos ir padailinta aliuminiai rėmeliais bei rankenėlėmis. 

Techniniai duomenys

Gamintojas: Scan (Danija) - krosnelės
Prekės kodas: 30047414
Dūmtraukio diametras ir išvedimo parinktys: Ø 150 mm viršutinė ir galinė dalys
Efektyvumas: 81 %
Galingumas min-max (kW): 3-7 kW
Korpusas / apdaila: Plieninės šoninės plokštės, juodos arba aliuminės rankenėlės
Matmenys PxGxA mm: 460x460x1410
Kaina: 3,711.00€
Sandėlyje: Išankstinis užsakymas

Turimi variantai

* Pasirinktinai:

Kiekis:  
Plieninė krosnelė Scan 83-3/4 Maxi GWH balta
Plieninė krosnelė Scan 83-3/4 Maxi GWH balta