Krosnelė Mimas 150

Schiedel Mimas 150

Moderni lengva krosnelė – tai energiją taupantis būdas šildyti namą ar kotedžą. Pasirinkus krosnelę nereikia sutvirtintų grindų, kurios galėtų išlaikyti sunkų  židinį, todėl tai yra paprastas ir praktiškas pasirinkimas.

 

Ypatumai:

  • Krosnelės pagrindinės dalys pagamintos iš lakštinio metalo. Joje yra uždara degimo kamera.
     
  • Didesnis funkcionalumas, paprastesnis reguliavimas. Krosnelei veikiant degimo kameroje susidaro sluoksnis žarijų, kurios užtikrina tolygų malkų degimą.

 

  • Reguliavimas viena ranka (SR). Reguliavimas viena ranka leidžia lengvai viena ranka reguliuoti degimo oro kiekį ir paskirstymą. Jei nuspręsite prijungti išorinę šviežio oro tiekimo sistemą, SR užtikrins visišką krosnelės sandarumą ir nepriklausomumą nuo kambario oro. Todėl krosneles su SR sistema galima montuoti pastatuose su priverstine ventiliacija. SR svirtis yra po degimo kameros durelėmis.

 

  • Automatinės durelės (AD). Automatinės durelės (AD) per visą krosnelės eksploatacijos laikotarpį užtikrina automatinį uždarymą ir sandarumą. Oru aušinama rankena skirta durelėms atitraukti ir atidaryti. Durelės uždaromos automatiškai, naudojant įtaisytą mechanizmą, arba rankiniu būdu, naudojant šiek tiek jėgos.

 

  • Švarus stiklas – tai sistema, užtikrinanti, kad per švarų stiklą galėtumėte stebėti degimo proceso magiją. Karštas oras patenka į viršutinę vidinę stiklo pusę ir nukreipiamas stiklu žemyn – šitaip dūmų dujos atitraukiamos iš stiklo.

Techniniai duomenys

Gamintojas: Schiedel krosnelės
Prekės kodas: Mimas 150
Dūmtraukio diametras ir išvedimo parinktys: 150ø viršutinė ir galinė dalys
Efektyvumas: 80%
Galingumas min-max (kW): 5.7 kW
Korpusas / apdaila: Plieninė krosnelė, ketinės durelės, stiklas durelėse ir abiejose pusėse
Matmenys PxGxA mm: 464x464x1507
Kaina: 3,548.00€
Sandėlyje: Išankstinis užsakymas
Kiekis:  
Krosnelė Mimas 150
Krosnelė Mimas 150