Scan 84-1 modern

„Scan 84-1 Modern“ malkinė krosnelė yra elegantiškas ir šiuolaikiškas šildymo įrenginys, kuriame funkcionalumas derinamas su elegantišku dizainu. Sukurta naudojant aukštos kokybės medžiagas ir pažangias technologijas, ši malkinė krosnelė puikiai papildys bet kurią šiuolaikinę gyvenamąją erdvę.

„Scan 84-1 Modern“ išorė pasižymi  švariomis linijomis ir minimalistinę estetiką, todėl jis yra vizualiai patrauklus ir suderinamas su įvairiais interjero stiliais. Kompaktiškas dydis ir universalus dizainas leidžia lengvai montuoti tiek mažuose, tiek dideliuose kambariuose, todėl tai yra praktiškas pasirinkimas miesto apartamentams ar jaukiems nameliams.

Viena iš pagrindinių „Scan 84-1 Modern“ savybių yra išskirtinis šildymas. Krosnele įrengta labai efektyvi degimo sistema, kuri maksimaliai padidina šilumos išeigą ir sumažina emisijas. Tai užtikrina, kad galėsite mėgautis šilta ir patogia aplinka, tuo pat metu tausojant aplinką.

„Scan 84-1 Modern“ siūlo patogią patirtį su intuityviais valdikliais ir lengvai naudojamomis funkcijomis. Oro plovimo sistema išlaiko stiklą švarų, suteikdama netrukdomą vaizdą į užburiančias liepsnas, šokančias židinio viduje. Be to, krosnelės antrinio degimo technologija skatina kruopštų degimą, todėl sumažėja degalų sąnaudos ir pailgėja degimo laikas.

Saugumas yra svarbiausias, kai kalbama apie malkines krosnis, o „Scan 84-1 Modern“ apima įvairias saugos funkcijas, kurios suteikia jums ramybę. Jame sumontuotas saugus durų uždarymo mechanizmas, kuris apsaugo nuo atsitiktinio atsidarymo ir užtikrina tinkamą sandarumą. Krosnelė taip pat turi pažangią oro valdymo sistemą, leidžiančią reguliuoti šilumos galią pagal savo poreikius.

Be to, „Scan 84-1 Modern“ sukurtas taip, kad būtų patogu ir paprasta priežiūra. Viryklėje yra peleninė  ir nuimamos grotelės, kad būtų galima lengvai išvalyti ir pašalinti pelenus. Tvirta konstrukcija ir gamyboje naudojamos patvarios medžiagos užtikrina ilgaamžiškumą ir patikimumą.

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Scan 84-1 Modern“ malkinė krosnelė sujungia šiuolaikinį stilių, efektyvų šildymą ir patogias funkcijas. Dėl savo modernaus dizaino, pažangių technologijų ir dėmesio saugumui ši malkinė krosnelė yra puikus pasirinkimas ieškantiems šildymo sprendimų funkcionalumo ir estetikos.

Techniniai duomenys

Gamintojas: Scan (Danija) - krosnelės
Prekės kodas: 30060983
Dūmtraukio diametras ir išvedimo parinktys: Ø 150 mm viršutinė ir galinė dalys
Efektyvumas: 81 %
Galingumas min-max (kW): 5 kw
Korpusas / apdaila: stiklinės durys, medinė rankenelė, juodas ąžuolas
Matmenys PxGxA mm: 493x464x1250
Kaina: 4,126.00€
Sandėlyje: Išankstinis užsakymas
Kiekis:  
Scan 84-1 modern
Scan 84-1 modern