Krosnelės ventiliatorius Sirocco fix prie kamino

Krosnelės ar židinio ventiliatorius Sirocco fix tvirtinamas prie kamino padeda padidinti krosnelės-židinio efektyvumą. Tai unikalus prietaisas padedantis greičiau įšildyti Jūsų namus. Sirokas yra visiškai parengtas naudoti tereikia jį padėti ant šildymo prietaiso paviršiaus. Sirokas netrunka sureguoti į šilumos impulsus ir pradeda veikti iš karto kai tik įšyla prietaiso paviršius. Kad Sirokas pradėtų veikti prietaiso paviršius turi įšilti minimaliai vos iki +50 Cº. Yprastomis sąlygomis krosnelės, židinio sukuriama šiluma kyla į viršų, o tik po kurio laiko kažkiek atvėsusi šiluma nusileidžia žemyn.  Krosnelės ventiliatorius Sirokas šiltą oro srautą iškarto nukreipia horizontalia patalpos tūrio kryptimi. Ventiliatoriaus darbo našumas yra 350m³/val. oro, atsižvelgiant į darbinę temperatūrą. Taip šildymo prietaiso sukuriama šiluma yra tolygiai ir daug greičiau paskirstomą po kambarį. 

  • Siroko fix ventiliatorius padeda sumažinti kuro sąnaudas. Sirokas nukreips šilumą greičiau ir padės jai išsilaikyti ilgiau negu naturaliu procesu tai padarytų šildymo įrenginys. Dėl to šildant namus, išsiversite, su 20% mažesnėmis kuro sąnaudomis.
  • Veikimo procesas nieko nekainuoja. Tai ypač efektyvus ir ekonomiškas būdas paskirstyti šilumą po namus be papildomų išlaidų, šiam prietaisui nereikia jokių baterijų, papildomo kuro ar elektros energijos, jis veikia vien savo paties sukuriama elektros energiją, kuri sukuriama iš krosnelės šilumos.
  • Maksimaliai išnaudojama sukurta šiluma. Dėl saliginai didelio svorio prietaisas akumuliuoja ypač didelį kiekį šilumos. Tai jam leidžia net ir nustojus, kūrenti židinį ar krosnelę dar kurį tai laiko tarpą veikti, nukreipiant blėstančia, malonią oro srauto šilumą į kambarį. Dėl šios savybės sukurta šiluma yra maksimaliai išnaudojama.
  • Lengvą reguliuoti norimą šilumos srauto kryptį. Namų Sirokas mobilus ir gali būti betkuriuo metu lengvai nukreipiamas Jūsų pageidaujama kryptimi. Todėl šiluma pirmiausiai sklis, kur jos labiausiai norisi Jums.
  • Tyliai veikiantis.
  • Tvirtinamas prie kamino krosnelės pajungimo vamzdžių. Tokiu būdu tvirtinans ventiliatorių pasiekiamas trigubas našumas.

Techniniai duomenys

Prekės kodas: Sirocco
Kaina: 216.50€
Sandėlyje: Išankstinis užsakymas
Kiekis:  
Krosnelės ventiliatorius Sirocco fix prie kamino
Krosnelės ventiliatorius Sirocco fix prie kamino