Scan 84-2 classic, pilka

 

Scan 84-2 Classic yra elegantiška ir išskirtinio dizaino malkinė krosnelė, kuri puikiai derina tradicinį stilių su moderniomis funkcijomis. Šis krosnelės modelis yra puikus pasirinkimas norintiems suteikti savo namams jaukumo ir šilumos atmosferą.

Scan 84-2 Classic išsiskiria savo išskirtiniu išvaizdos dizainu. Jos stilinga ir švari išvaizda suapvalintais kraštais ir smėlinio atspalvio arba emalio dangčiu suteikia krosnelei išskirtinį žavesį. Ji puikiai tinka tiek klasikiniam, tiek moderniam interjerui, papildydama bet kurį kambarį išskirtiniu akcentu.

Šios krosnelės pagrindinis privalumas yra jos puikus šildymo efektyvumas. Scan 84-2 Classic naudoja pažangią deginimo technologiją, kuri užtikrina efektyvų degimą ir didesnį šilumos išleidimą. Tai reiškia, kad galėsite mėgautis malonia šiluma ir ilgesniu degimo laiku, taip pat mažesnėmis kuro sąnaudomis.

Krosnelė taip pat turi keletą patogumui ir našumui skirtų funkcijų. Ji turi valdomą oro įleidimo ir išleidimo sistemą, leidžiančią reguliuoti deginimo procesą ir šilumos išleidimą. Be to, krosnelė turi stiklo valymo sistemą, kuri užtikrina skaidrų vaizdą į degančias malkas ir padeda išvengti dėmių ant stiklo.

Saugumas taip pat yra didelė šios krosnelės savybė. Scan 84-2 Classic turi patvarias duris su patikimu užraktu, kuris užtikrina sandarumą ir apsaugo nuo atsitiktinio durų atsivėrimo. Be to, krosnelė yra aprūpinta aukštos kokybės izoliacija, kuri neleidžia karštai temperatūrai plisti į aplinkinius paviršius, sumažindama sudegimo riziką.

Aukštos kokybės medžiagos ir tvirtas konstrukcijos dizainas užtikrina, kad Scan 84-2 Classic bus ilgaamžė ir patikima.

Techniniai duomenys

Gamintojas: Scan (Danija) - krosnelės
Prekės kodas: 30060987
Dūmtraukio diametras ir išvedimo parinktys: Ø 150 mm viršutinė ir galinė dalys
Efektyvumas: 81 %
Galingumas min-max (kW): 5 kw
Korpusas / apdaila: plieninės durys, medinė rankenelė, juodas ąžuolas, krosnelės spalva juoda
Matmenys PxGxA mm: 493x464x1250
Kaina: 4,064.00€
Sandėlyje: Išankstinis užsakymas
Kiekis:  
Scan 84-2 classic,  pilka
Scan 84-2 classic,  pilka