Dūmtraukiai ir kaminai

UAB ,,Kad nebūtų šalta'' prekiauja ir gali pasiūlyti aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno dūmtraukius už konkurencingą rinkos kainą. Mes atstovaujame  UAB ,,Vilpros pramonės'' ir UAB ,,Sauresta'' gaminamus dūmtraukių bei kaminų sistemas. Dūmtraukių sistemos yra sertifikuotos ir patvirtintos VĮ statybos produkcijos sertifikavimo centre taip pat ženklinamos CE ženklu. Šių gamintojų gaminių kokybę garantuoja, gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės žaliavos ir medžiagos, kurios užtikrina saugų dūmtraukių sistemų eksplotavimą. Taip pat savo asortimente turime vokiškus Schiedel kaminus, kurie ypač aukštos kokybės.

Galime pasiūlyti šias dūmtraukių - kaminų sistemas: apvalus įdėklai į kaminus, ovalus įdėklai į kaminus, lankstūs įdėklai į kaminus, dvisienius pristatomus dūmtraukius, koncentrinius dūmtraukius.  

Schiedel kaminus. Tai Schiedel Rondo Plus kaminus: Rondo plus viengubus, dvigubus kaminus, Rondo plus kaminus su ventiliacija arba be ventiliacijos. Greitai ir lengvai montuojamą Schiedel Isokern modulinio kamino sistemą. Bei energetiškai efektyviems namams tai A, A+, A++ klasei skirtus Schiedel Absolut kaminus

SVARBU ! Apie dūmtraukių sistemų tinkamumą konkrečiam atvejui, reikia spręsti atsižvelgiant į šildymo įrenginio gamintojo ir dūmtraukio montavimo instrukcijas bei nacionalinius teises aktus. 

Dūmtraukių naudojimo rekomendacijos: 

Skaityti plačiau