Kuras biožidiniams bioetanolis Fanola (Premium) 1l

DĖMESIO! Bioetaniolio kuro vėl yra !

Prekiaujame ekologišku bioetanolio kuru židiniams, šio kuro pagrindas yra rapsu spiritas (etanolis) 89-93%kurį galima naudoti ir paviršiu dezinfikavimui, o atskiedus vandeniu tinkamas ir ranku dezinfekcijai-rekomenduojama skiesti ne daugiau kaip iki 70% !

Kuras biožidiniams, bioetanolis - Fanola

Šis biožidinių kuras gaminamas etilo alkoholio pagrindu, naudojamas biožidiniams, dekoratyviniams židiniams. Bioetanolio kuras tai yra organiškas produktas saugus tiek aplinkai tiek žmonėms. Degdamas jis išgaruoja kaip vandens garai ir anglies dioksidas, neskleidžia jokio kvapo, dūmų, suodžių, negeneruoja žarijų ir pelenų. Šis biožidinių kuras degdamas išskiria tik kiek didesnį anglies dioksido kiekį, nei išskirtų kvėpuojantis žmogus. Fanola Premium bioetanolio kuras yra naudojamas ir rekomenduojamas pirmaujančių biožidinių gamintojų tokių kaip Planika. Šis kuras biožidiniams yra ekologiškas ir nekenksmingas.

Kodėl reikia rinktis biožidinių kurą Fanola ?

Biožidinių kuras Fanola buvo sukurtas siekiant pritaikyti jį etanolio židiniams, dabar šis kuras naudojamas ir rekomenduojamas pirmaujančių biožidinių gamintojų. Dėka Fanola bioetanolio kuro, biožidiniai tapo visiškai mobiliomis interjero detalėmis, kurioms nereikalingas kaminas ar sudėtingi montavimo būdai.
Atliekant testus ir pasirinkus apie 100 vartotojų grupę ir jiems leidus išbandyti skirtingus rinkoje esančius bioetanolio gamintojų kurą, paaiškėjo, kad net 93% respondentų pasirinko Fanola biožidinių kurą kaip patį maloniausią naudojimui, kadangi degdamas jis neskleidžia jokio kvapo.

 

 

 

 

 

Funkcijos ir degimo išskirtinumas 

  • Degimo proceso metu nėra dūmų ar nemalonaus kvapo;
  • Kuras patvirtintas sertifikatais, saugus naudoti;
  • Degdamas išskiria šiuos produktus: šilumą, vandens garus ir CO2;
  • Visiškai viskas sudega be jokių likučių: suodžių, pelenų ar kitų kenksmingų medžiagų;
  • Nereikalinga papildoma ventiliacija;

Saugumas

Fanola biožidinių kuro sudėtije yra tik organinės medžiagos, todėl šio kuro poveikis gamtinei aplinkai yra neutralus. Biožidinių kuras Fanola buvo licenzijuotas ,,Ekologiško kuro'' saugos sertifikatu. Tai įrodo, kad šis produktas atitinka griežtus aplinkosaugos kokybės ir efektyvumo kriterijus. Sertifikatas nurodo, kad produktas buvo testuojamas mokslininkų ir atitinka Europos sąjungos ekologiškumo standartus.
 

Dažnai užduodami klausimai.

Ar Fanola kuras saugus ? 
Taip. Fanola saugumą patvirtino ,,EcoFuel'' ir ,,PZH'' higienos institutai.
Kokia yra saugumo garantija ?
Yra  100% saugumo garantija, jeigu įrenginys į kurį pilate kurą yra naudojamas pagal instrukcijas ir vartotojo vadovą.
Ar reikalinga papildoma ventiliacija naudojant šį bioetanolio kurą ?
Ne. Nereikalinga užtenka standartiškai, numatytos oro cirkuliacijos namuose kur oras turi pasikeisti vieną kartą per valandą. 
Ar Fanola biokuras yra ekologiškas ?
Taip. Tai specialus alkocholio pagrindu pagamintas skystis. Jis degdamas išskiria tik anglies dioksidą (CO2) ir vandens garus tokiais kiekiais, kaip ir žmogaus kvėpavimas.
Kiek ilgai dega Fanola bioetanolio kuras ? 
Tai priklauso nuo jūsų įrenginio ar tai automatizuotas įrenginys ar ne, apie automatinius biožidinius daugiau inforacijos galite rasti čia: automatiniai biožidiniai. Standartiškai 1l degimo laikas gali svyruoti nuo 1 val. iki 2,30 val. 
Ar yra kvapas deginant ,,Fanola'' bioetanolio kurą ? 
Ne, nėra kvapo, nes CO2 ir vandens garai yra bekvapės medžiagos.
Ar rekomenduojate naudoti bioetanolio kurą su kvapiosiomis medžiagomis?
Ne, nes nuolatos kūrenant tokį kurą, degant jam išsiskiria papildomos medžiagos, riebalai, kurie laikui bėgant gali nepataisomai sugadinti patį biožidinį.
 
Dėmesio ! Bioetanolio kurą, biožidiniams pristatome visoje Lietuvoje ! Perkant didesnį kiekį taikome nuolaidas !

Techniniai duomenys

Gamintojas: Planika - biožidiniai
Prekės kodas: Bioetanolis 1l
Kuro talpa (l): 1 l
Kaina: 4.90€
Sandėlyje: Sandelyje, pristatymas 1-3 d.d.
Kiekis:  
Kuras biožidiniams bioetanolis Fanola (Premium) 1l
Kuras biožidiniams bioetanolis Fanola (Premium) 1l