Lauko židinys Tenerife 2

Itališka "Palazzetti" produkcija pasaulyje žinoma jau daugiau kaip 50 metų. Nuo 2007 metų buvo sukurta "Palazzetti in giardino" ir ,,Easy garden'' linija, skirta vien tik lauko židiniams . Rinkdamiesi "Palazzetti" produkciją, jūs pasirenkate aukštos kokybės gaminį, kuriame puiki išvaizda suderinta su praktiškumu. Tenerife 2 lauko židinys yra ,,lengvosios lauko židinių serijos'' židinys. 

  • Tenerife 2 lauko židnio pakūros viduje yra sustiprintos dugno plokštės, kurios atlaiko didesnę kaitrą ir sumažina židinio perkaitymo tikimybę. 
  • Šis lauko židinys puikiai tinka terasoje, kūrenamas malkomis ir anglimis.
  • Grilio groteles galima reguliuoti 4-iuose skirtinguose lygiuose.
  • Lauko židinio pakūrą yra Marmotech medžiagos, kuri atrodo kaip plytos (tai medžiaga pagimta iš smulkinto marmuro, kuri atspari aukštoms temperatūroms ir jai nereikalingas papildomas paviršiaus apdirbimas).
  • Kaina pateikta nedažyto modelio, viršutinę ir apatinę dalį reikia dažyti patinkančios spalvos dažais, dažai turi būti atsparūs karščiui (esant poreikiui eksplotuoti galima ir nedažytą). Taip pat židinio detales rekomenduojama kliejuot specialiu karščiui atspariu silikonu. 

Techniniai duomenys

Gamintojas: Palazzetti (Italija) - lauko židiniai
Prekės kodas: 803004900
Korpusas / apdaila: Židinio pagrindas yra iš Marmotech medžiagos.
Matmenys PxGxA mm: 110x710x2300


Kaina: 500.00€ 560.00€
Sandėlyje: Sandėlyje
Kiekis:  
Lauko židinys Tenerife 2
Akcija -11%