Biožidinys Tondo Commerce

Tondo Commerce biožidinys puikiai tinka terasose privačiuose namuose, viešbučiuose, restoranuose, parodose ar lauko kavinėse. Jo išskirtinė išvaizda ir naturali ugnis patrauks kiekvieno akį. Tondo biožidinys elegantiškas ir įmantrus biožidinys gali puikiai būti naudojamas tiek komerciniais, ar privačiais tikslais.

Planikos lauko židinių kolekcija yra paremta revoliucine ,,Commerce'' technologija. Degiklis yra pripildytas specialiu keramikos pluoštu, kuris neleidžia kurui išsilieti. Šios specialios keramikos dėka, apvirtus įrenginiui ar nukritus kuras neišsilies ir nesukels jokio pavojo jūsų aplinkoje. Todėl šie lauko biožidiniai yra patys saugiausi esantys rinkoje ir jie puikiai yra naudojami komercinėse vietose, kuriose būna daug žmonių pvz.: viešbučiuose, restoranuose, įvairiuose viešuose renginiuose. Kitas papildomas Commerce degiklio privalumas tas, kad šio biožidinio degimo laikas yra daug ilgesnis lyginant su panašiais rinkoje esančiais gaminiais ir siekia net iki 10val. Todėl tikra ugnies liepsna mėgausites su pakankamai mažomis kuro sąnaudomis daug ilgiau. 

  • Degant biožidiniui nėra jokių pelenų, dūmų.  
  • Biožidinys gali būti pritaikytas ir lauko ir vidaus patalpose
  • Biožidinys lengvai pernešamas iš vienos vieto į kitą
  • Biožidinys draugiškas aplinkai

*Prekė parduodama iš ekspozicijos

 

Techniniai duomenys

Gamintojas: Planika - biožidiniai
Prekės kodas: Tondo Commerce
Degimo laikas (val.): 6-10 val.
Korpusas / apdaila: Degiklis nerūdijančio plieno; viršus cilindro formos stiklinis gaubtas; apdaila A klasės Corten (rudas) plienas; apdailiniai akmenys.
Kuro talpa (l): 3 l
Matmenys PxGxA mm: Ø700 mm x 423 mm
Kaina: 600.00€
Sandėlyje: Išankstinis užsakymas
Kiekis:  
Biožidinys Tondo Commerce
Biožidinys Tondo Commerce Biožidinys Tondo Commerce