Kaminas Schiedel Absolut

Kaminas Schiedel Absolut - moderniausias kaminas tinkantis ir A, A+, A++ klasės namams

Kaminų sistema Schiedel ABSOLUT. Naudojant moderniausias technologijas keraminio įdėklo masė sumažinta iki minimumo. Tai leidžia kaminui sušilti ypač greitai ir užtikrinti puikią trauką. Šio kamino blokeliai yra su integruotu izoliaciniu sluoksiu, o keraminių įdėklų ilgis 1,33 m. Tai dar labiau pagreitina kamino surinkimą. ABSOLUT - universalus kaminas, kurį galima naudoti su visų rušių kurą naudojančiais katilais, o tai pat kondensaciniais katilais ir katilais su uždara degimo kamera. 

Ypatinga Absolut kamino blokelių bei sandarinimo dalių konstrukcija užtikrina kamino konstrukcijos sandarumą, o tai ypač aktualu aukštos energetinės klasės pastatams, tad jei numatytoji energetinė klasė A ar aukštesnė - Absolut bus pats tinkamiausias sprendimas Jūsų namui.

Ypatingos savybės:

* tinka įvairių rūšių kuras;
* tinka naudoti su kondensaciniais katilais;
* tinka naudoti su katilais turinčiais uždarą degimo kamerą;

* ilgalaikis atsparumas kondensato poveikiui;
* degimo temperatūros svyravimai nuo 30ºC iki 400ºC;
* atsparus suodžių užsiliepsnojimui;
* vidiniai vamzdžiai turi didesnį atsparumą korozijai;
* turi vėdinimo sistemą;

* izoliacinis sluoksnis integruotas kamino blokelyje;
* lengvi išoriniai tuščiaviduriai blokai;
* ugnies atsparumas 60 minučių;
* preciziškai gaminami blokeliai ir sistema komplektuojama su spec. montavimo skiediniu;
* skersmenys nuo Ø12 iki Ø25;
* keraminis vamzdis atitinka EN-1457 standarto reikalavimams.

 

Pagrindinės kamino Schiedel Absolut sudedamosios dalys

 

Kaminas Schiedel A​bsolut susideda iš išorinio blokelio Absolut ir naujo, technologiškai profiliuoto, keraminio vamzdžio su distanciniais žiedais. 
Izostatinis keraminis vamzdis - apvalus, profiliuotas vidinis vamzdis Absolut yra pagamintas, remiantis naujausiais techniniais pasiekimais. Izostatiniu būdu gaminamas keraminis vamzdis atitinka aukščiausiems keliamiems reikalavimams ir užtikrina saugumą bei funkcionalumą.Izostatinis Absolut vamzdis yra ypač lengvas, atsparus rūgštyniam poveikiui bei suodžių gaisrui.
Išorinis blokelis Schiedel Absolut yra 33 cm aukščio išorinis blokelis Absolut gaminamas iš lengvo betono ir su integruotu izoliaciniu sluoksniu. Kampuose turi armavimui skirtas angas, kurios naudojamos tais atvejais kada reikia papildomai susiprinti kamino konstrukcija. Absolut išorinis blokelis gali užtikrinti ir oro pritekėjimą naudojant agregatus su uždara degimo kamera.
Laikikliai. Laikikliai užtikrina keraminių vamzdžių stabilumą.
Kamino užbaigimas. Kamino konstrukcija su dengiąja plokšte ir viršutiniu kamino antgaliu (konusu) leidžia atskirti orą reikalinga degimui nuo degimo dujų, be to užtikrina kamino vėdinimą. 
Dengiamosios plokštės tvirtinimas. Dengiamoji plokštė tvirtinama prie viršutinių išorinių blokeliųnaudojant specialų tvirtinimų komplektą. Specialūs kaiščiai įkalami į armavimo angas ir dengiamoji plokštė prie jų pritvirtinama varžtais su sandarinimo tarpinėmis.

 

Energetiškai efektyvių statinių Schiedel kaminų sistemoms Absolut  taikoma -15% akcija iki 2023-11-30

 

Techniniai duomenys

Gamintojas: Schiedel (Vokietija) - kaminai
Prekės kodas: Schiedel Absolut


Kainos teiraukitės tel. 865662151; 861141399 arba kadnebutusalta@gmail.com
Kaminas Schiedel Absolut
Kaminas Schiedel Absolut Kaminas Schiedel Absolut