Svarbi informacija dėl darbo veiklos karantino metu !

2020-03-16

Gerbiami klientai, dėl paskelbto karantino nuo 2020-03-16 UAB ,,Kad nebūtų šalta’’  dirbs nuotoliniu būdu, prekių tiekimas, bus VYKDOMAS įprastai, visus užsakymus ir iškilusius klausimus su teikiamomis paslaugom prašome pateikti nuotoliniu būdu:

Klaipėdos salono kontaktai: el.p. kadnebutusalta@gmail.com arba tel.;  +370 611 41399 (Artūras); +370 656 62151 (Evaldas).  

Vilniaus salono kontaktai: el.p. tulikivilietuva@gmail.com; tel. +370 650 16 524 (Giedrius)

Visos prekės užsakytos nuotoliniu būdu, kurių suma viršija 100 bus tiekiamos nemokamai ! Dėl prekių atsiėmimo iš salonų ir ekspozicijos apžiūros Vilniuje ir Klaipėdoje, priimsime tik klientus išanksto užsiregistravusius ir susitarus laiką, laikantis visų privalomų apsaugos priemonių, karantino metu.

UAB ,,Kad nebūtų šalta'' puikiai pasiruošę ne tik vykdyti prekyba kontaktiniu būdu iš salonų, bet ir 100% esame pasiruošę įvykdyti visus jūsų skubius ir neskubius užsakymus nuotoliniu būdu. Daugumą prekių turime sandeliuose bei ekspozicijose. Visas prekes, kurias turime vietoje galima atsiimti tapačią dieną arba gauti 2-3 dienų bėgyje. Didžiają dalį produkcijos rasite skiltyje https://www.kadnebutusalta.lt/produkcija , o jeigu norimos prekės nerandate, kreipkites aukščiau nurodytais kontaktais, pakonsultuosime, atsiųsime visą pageidaujamą informaciją. 

Didžiąją dalį Tulikivi židinių produkcijos, kurią turime sandelyje rasite čia: http://tulikivi.lt/promo/  visi kiti Tulikivi židiniai užsakomi standartiškai, tiekimo terminus kiekvienu atveju nurodysime asmeniškai. 

Svarbi informacija dėl darbo veiklos karantino metu !