2020 balandį laukiame jūsų parodose Klaipėdoje ir Vilniuje

2020-02-28

Įmonė UAB ,,Kad nebūtų šalta'' parodose pristatys šiuos gamintojus bei jų produkciją: 

 

Suomiškus TULIKIVI židinius, kurie net iki 44 valandų spinduliuoją šilumą po kūrenimo. Sveika, maloni ir tolygi šiluma Jūsų namuose, tik su Tulikivi židiniu energetiškai efektyviuose A,A+, A++ klasės namuose pasieksite 100% komfortą! Daugiau apie Tulikivi produkciją rasite čia: http://www.tulikivi.lt

 

Ilgaamžias Norvegiškas Jotul bei daniškas Scan krosnelės. Jotul ketinės krosnelės pasižymi išskirtine špyžiaus kokybe, todėl gamintojas joms suteikia net 25 metų garantiją, o Scan krosnelės pasižymi išskirtiniu skandinavišku dizainu. Jotul - Scan produkcija čia: http://www.kadnebutusalta.lt/jotul 

 

Planika biožidinius - tai židiniai, kuriems nereikia jokių kaminų, jokių malkų, švaru - ekologiška, nekenksminga ! O ugnies liepsna galima žavėtis vos vieno mygtuko paspaudimu ! Planika biožidiniai: http://www.kadnebutusalta.lt/biozidiniai

 

VISĄ BALANDŽIO MĖNESĮ - PARODŲ LAIKOTARPYJE TAIKYSIME PAPILDOMAS NUOLAIDAS, KURIOS PRIKLAUSYS NUO PASIRINKTO GAMINTOJO, TAD NEPRALEISK PROGOS IR SUTAUPYK !

 

28-OJI TARPTAUTINĖ PARODA STATYBA 2020

DIDŽIAUSIAS TOKIO POBŪDŽIO VERSLO RENGINYS VAKARŲ REGIONE

__________________________________

 

JŪS pristatysite statybų ir energetikos sektoriaus naujoves, technologijas, produktus bei naujausias tendencijas.

MES ypatingą dėmesį skirsime šių sričių profesionalų ir galutinių vartotojų sudominimui bei pritraukimui.

LANKYTOJAI turės galimybę gauti individualius, personalizuotus pasiūlymus, išklausys profesionalų konsultacijas bei susipažins su ne masinės prekybos produktais.

 

Vyks tarptautinė konferencija, veiks inovacijų zona, naujų produktų bei technologijų pristatymai, mokymai, konkursai.

 

PARODOS VIENIJA ŽMONES, IDĖJAS IR SPRENDIMUS.

TAI YRA TRYS PAGRINDINIAI SĖKMĖS ELEMENTAI.

 

Esame įsitikinę, kad išties verta dalyvauti šiame renginyje bei pasinaudoti galimybe pristatyti save, surasti partnerių ir klientų, užmegzti naujus ryšius, reklamuoti savo prekes ir paslaugas, tirti regiono rinką ir būti svarbia didelio renginio dalimi.

__________________________________

 

Darbo laikas:

balandžio 16 d. 11 - 19 val.
balandžio 17 d. 10 - 19 val.
balandžio 18 d. 10 - 19 val. 
 
Vieta:   Dubysos g. 10, Klaipėda

27-oji tarptautinė statybų paroda RESTA 2020

RESTA – didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų paroda, skirta statantiems, renovuojantiems ar besidomintiems naujausiomis statybų technologijomis. 
Plati parodos tematika leidžia pamatyti pilną statybų proceso spektrą - nuo skaitmeninio projektavimo pasiūlymų, statybos eigos iki visiško pastato įrengimo. Parodoje pristatomi skaitmeniniai sprendimai, statybų sektoriaus naujienos, NT pasiūlymai, statybinė įranga ir technika, medžiagos ir aplinkotvarkos tendencijos.
PASTATO ENERGINIS EFEKTYVUMAS
2021 m. – lūžio taškas energinio efektyvumo sektoriuje. Artimos ateities statybos - vis mažiau energijos naudojantys pastatai. Energetiškai efektyvesniems pastatams reikalingas mažesnis energijos poreikis padeda ženkliai taupyti kaštus ir gamtinius išteklius. Tačiau svarbu akcentuoti ne tik mažą energijos sunaudojimą ir išlaidas, bet ir komfortą pastato viduje. 

Parodoje didžiausias dėmesys bus skiriamas inovacijoms bei modernioms technologijoms, alternatyvios energetikos plėtrai.  Skaitmeninės statybos salėje pristatomi BIM ir kiti išmanūs sprendimai statybose, geroji užsienio šalių praktika.

PARODOS DARBO LAIKAS

Trečiadienis, balandžio 22 d10:00 - 18:00

Ketvirtadienis, balandžio 23 d. 10:00 - 18:00

Penktadienis, balandžio 24 d. 10:00 - 18:00

Šeštadienis, balandžio 25 d. 10:00 - 17:00

 

2020 balandį laukiame jūsų parodose Klaipėdoje ir Vilniuje