2019 balandį - laukiame jūsų parodose Klaipėdoje ir Vilniuje !

2019-03-15

 

 

27-oji tarptautinė statybų, remonto ir interjero paroda

 

Parodos tikslas - skatinti statybų sektoriaus plėtrą, ekonominius ryšius, investicijas ir verslo  praktikos mainus pietryčių Baltijos jūros regione.

 

Darbo laikas:
balandžio 4 d. 11 - 19 val.
balandžio 5 d. 10 - 19 val.
balandžio 6 d. 10 - 19 val.
 
Vieta:  
 
 
26-oji Tarptautinė statybų paroda RESTA 2019
 

RESTA – didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų paroda, skirta visiems statantiems, renovuojantiems ir besidomintiems naujausiomis technologijomis.

Parodoje pristatomos statybų rinkos naujienos, medžiagos, įranga,  skaitmeniniai sprendimai, aplinkotvarkos tendencijos. Joje kasmet dalyvauja daugiau kaip 500 įmonių iš Lietuvos ir daugelio Europos valstybių.

Paroda atitinka aukščiausius tarptautinėms parodoms keliamus kokybės reikalavimus, yra vienintelė specializuota paroda Baltijos šalyse pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą.

,,RESTA 2019” TEMA – ATEITIES STATYBA

Reaguodami į statybos sektoriaus aktualijas apie „draugiškos“ aplinkai statybos augimą ir A++ energetinio efektyvumo poreikį, koncentruosimės į inovacijas, technologijas.

Parodos vieta

 

Lietuvos parodų ir kongresų centras Litexpo, Laisvės pr. 5, Vilnius. Parodų salės 1, 2, 3, 4, 5 ir lauko aikštelė.

 

Įmonė UAB ,,Kad nebūtų šalta'' parodose pristatys šiuos gamintojus bei jų produkciją: 

 

Suomiškus TULIKIVI židinius, kurie net iki 44 valandų spinduliuoją šilumą po kūrenimo. Sveika, maloni ir tolygi šiluma Jūsų namuose, tik su Tulikivi židiniu ! Daugiau apie Tulikivi produkciją rasite čia: http://www.tulikivi.lt

 

Ilgaamžias Norvegiškas Jotul bei daniškas Scan krosnelės. Jotul ketinės krosnelės pasižymi išskirtine špyžiaus kokybe, todėl gamintojas joms suteikia net 25 metų garantiją, o Scan krosnelės pasižymi išskirtiniu skandinavišku dizainu. Jotul - Scan produkcija čia: http://www.kadnebutusalta.lt/jotul 

 

Planika biožidinius - tai židiniai, kuriems nereikia jokių kaminų, jokių malkų, švaru - ekologiška, nekenksminga ! O ugnies liepsna galima žavatės vos vieno mygtuko paspaudimu ! Planika biožidiniai: http://www.kadnebutusalta.lt/biozidiniai

 

VISĄ BALANDŽIO MĖNESĮ - PARODŲ LAIKOTARPYJE TAIKYSIME PAPILDOMAS NUOLAIDAS, KURIOS PRIKLAUSYS NUO PASIRINKTO GAMINTOJO, TAD NEPRALEISK PROGOS IR SUTAUPYK !

 

 
2019 balandį - laukiame jūsų parodose Klaipėdoje ir Vilniuje !