Kad nebūtų šalta
Tulikivi
Pildykite Kontaktinę formą

Ugniakurai, krosnelės

UAB „KAD NEBŪTŲ ŠALTA“ židinių salone prekiaujama garsių Europos gamintojų įvairių tipų, dydžių ir formų židinių kapsulėmis (ugniakurais). Kapsulių tipų (įmontuojamų į sieną, statomų patalpos viduryje ar prie sienos, su kampiniais, prizminiais ar lenktais stiklais) įvairovė leidžia įgyvendinti įvairiausius interjero dizaino sprendimus.

Mes siūlome rinktis židinių kapsules:

  • Muilo akmens židinius (Tulikivi)
  • Ketinius (Jotul, Seguin, Invicta, Cheminees Diffusion)
  • Plieninius (Spartherm, Steko, BHS Axis)
  • Išskirtinio dizaino (Don bar, Bordelet)
  • Dujinius (Bodart & Gonay)

 

Ketaus židinių ugniakurai

Nors moderniuose interjeruose labai populiarūs židiniai, kuriuose daug stiklo (iš dviejų, trijų ar keturių pusių, didelis stiklo aukštis), tačiau šių židinių galingumas nėra didelis − jie nėra skirti pagrindiniam patalpų šildymui. Iš  UAB „KAD NEBŪTŲ ŠALTA“ salonuose esančių ketaus židinio ugniakurų verta paminėti Norvegų gamintojo "Jotul", bei Prancūzų gamintojų „Seguin Duteriez“ ir „Invicta“ produkciją. Šių įmonių ugniakurai gaminami iš aukštos kokybės ketaus ir skirti nuolat kūrenti.
Daug dėmesio skiriama ugniakurų dizainui. Galima rinktis iš vienpusių, dvipusių ar kampinių ugniakurų modelių, jų durelės gali būti tiek paprastai atveriamos, tiek su kėlimo mechanizmu.

Plieniniai židinių ugniakurai

Šiuolaikiški, elegantiški, įvairesnio dizaino židinių ugniakurai gaminami iš plieno. Paprastai ugniakurų vietos, kurias labiausiai veikia ugnies kaitra, papildomai sutvirtinamos šamoto plokštėmis. Iš gamintojų, kurių produkciją prekiaujame, galima išskirti firmų „Spartherm“, „Steko“, „Axis“, „Don Bar“, „Bordelet“ plieno ar kombinuotuosius ugniakurus.

„Spartherm“ - viena didžiausių židinių ugniakurų ir krosnelių gamintojų Vokietijoje,kuri labai daug dėmesio skiria techninei gaminio funkcijai. Pagrindinės ugniakuro dalys – dujų degimo kolektorius, šiluminis pleištas, šamoto vidus ir ypatinga oro tiekimo sistema – garantuoja optimalų šildymą ir ilgai neaprūkstantį stiklą. Pagilintas žarijų dugnas su pelenų grotelėmis ir dėžute bei pirminio oro tiekikliu ypač patogus ir praktiškas kūrenant malkomis. Durelės šiuose ugniakuruose montuojamos tiek atveriamos, tiek vertikaliai pakeliamos.

Išskirtinio dizaino židinių ugniakurai

Unikaliu dizainu ir spalvų gama išsiskiria firmos „Don bar“ ir „JC Bordelet“ židiniai. Tai modernūs, uždarojo ir atvirojo tipo, apvalių ir griežtų formų židiniai, ypač gražiai atrodantys patalpų viduryje, prie sienų ar tarp langų. Juos tiesiog reikia pamatyti.

Web dizainas ir programavimas:

UA-61743249-1

UA-61743249-1