Kad nebūtų šalta
Tulikivi
Pildykite Kontaktinę formą


Šiuolaikinį žmogų po įtemptos darbo dienos vakarais traukia namų ramybė ir šiluma. Argi ne puiku būtų po darbų su draugais atsipalaiduoti prie židinio ar krosnelės, pasimėgauti jų žaižaruojančia liepsna ir šiluma. Krosnelės ir židiniai pastaruoju metu tapo ne tik šilumos šaltiniu, bet ir svarbia interjero detale, būsto puošmena, o dažnai ir centrine ašimi.

Židiniai

  • UAB „KAD NEBŪTŲ ŠALTA“ salone prekiaujama garsių Europos gamintojų: TULIKIVI (Suomija), SPARTHERM (Vokietija), JOTUL (Norvegija), BODART & GONAY, DON-BAR (Belgija), SEGUIN, INVICTA (Prancūzija), ROMOTOP (Čekija) TRAFORART (Ispanija) ir kt. gamintojų židiniais ir ugniakurais. Židiniai gali būti atviri, šildantys tiesiogiai nuo ugnies kaitros tą erdvę, kurioje jie įrengti. Tokio židinio efektyvumas labai mažas, iki 20%, trumpas vienos malkų įkrovos degimo laikas. Šio tipo židiniai dažniau atlieka interjero detalės funkciją. Daug populiaresnis ir efektyvesnis patalpų šildymas yra uždaro tipo židiniais su ketiniais ar plieniniais židinio ugniakurais. Tokiu būdu oras, įkaitęs nuo ugniakuro ir sukauptas ertmėje, izoliuotoje akmens vata ir šilumą atspindinčia folija, gali būti perduodamas per angas į tą pačią patalpą natūraliu konvekcijos būdu, taip pat ir į kitas patalpas per specialiai tam įrengtą ortakių sistemą su karšto oro ventiliatoriumi. Tokių židinių efektyvumas siekia apie 75%.

Krosnelės

  • Taip pat siūlome platų krosnelių asortimentą: JOTUL (Norvegija), RIKA (Austrija), CONTURA (Švedija), ROMOTOP (Čekija), THORMA (Slovakija), SPARTHERM (Vokietija), INVICTA (Prancūzija), SCAN (Danija). Šiandien vertinamos ne tik estetinės krosnelių savybės, bet ir ekonomiškumo aspektai. Naudojant įvairias medžiagas (ketų, specialų plieną, stiklą, keramiką), sukuriami patvarūs modeliai. Krosneles lengva priderinti prie interjero, patogu naudoti, nes joms nereikia papildomos įrangos, o šiluma sklinda po visą būstą: pro atviras duris į kitus kambarius, laiptines, ventiliacines angas tarp kambarių. Krosnelių durelės sandarios, oras į jas patenka tik pro sklende reguliuojamas angas.

Kaminai

  • Sparčiai kylančios energijos kainos, vis didesnis susirūpinimas ekologijos problemomis neišvengiamai skatina šildymo įrenginių modernizavimą. Tačiau vien senos šildymo krosnies pakeitimas nauju, šiuolaikiniu bei efektyviu šildymo katilu dar neišsprendžia problemos. Būtina modernizuoti arba įsirengti ir tinkamą dūmtraukį. Siūlome standžius, lanksčius nerūdijančio, rūgščiai atsparaus plieno įdėklus bei dvisienius dūmtraukius.

Kokybė ir profesionalumas

  • Iš mūsų siūlomos produktų ir techninių sprendimų įvairovės priimtiniausią variantą gali išsirinkti tiek tie pirkėjai, kurie ieško vienetinių prabangių modelių ir vertina aukštą kokybę bei tradicijas, tiek tie, kurie nori kuklaus paprasto varianto. Darniai dirbdami su architektais bei dizaineriais, mes galime užtikrinti, kad židinys mūsų kliento namuose bus įrengtas profesionaliai, greitai ir atsižvelgiant į pačius įvairiausius individualius užsakovo pageidavimus.

Web dizainas ir programavimas:

UA-61743249-1