Lauko židinys Incas 2

Itališka "Palazzetti" produkcija pasaulyje žinoma jau daugiau kaip 50 metų. Nuo 2007 metų buvo sukurta "Palazzetti in giardino" ir ,,Easy garden'' linija, skirta vien tik lauko židiniams . Rinkdamiesi "Palazzetti" produkciją, jūs pasirenkate aukštos kokybės gaminį, kuriame puiki išvaizda suderinta su praktiškumu. Incas 2 lauko židinys yra ,,lengvosios lauko židinių serijos'' židinys. 

  • Incas 2 lauko židnio pakūros dugne yra dvigubos plokštės, kurios atlaiko didesnę kaitrą ir sumažina židinio korpuso įtrūkimo tikimybę.
  • Šis lauko židinys puikiai tinka terasoje arba gali būti laisvai pastatomas, kūrenamas malkomis ir anglimis.
  • Grilio groteles galima reguliuoti 3-juose skirtinguose lygiuose.
  • Viršutinėje lauko židinio dalyje yra sumontuotas metalinis deflektorius, kurio dėka ugnis tiesiogiai nekaitina pačio židinio, deflektorius prailgina lauko židinio tarnavimo trukmę. 
  • Lauko židinio pakūros šone dedasi plieninis malkų laikiklis, kuriame patogu kūrenant malkas nuolatos palikyti didesnį anglių kiekį pakūroje. 
  • Kaina pateikta nedažyto modelio, viršutinę ir apatinę dalį reikia dažyti patinkančios spalvos dažais, dažai turi būti atsparūs karščiui (esant poreikiui eksplotuoti galima ir nedažytą)

Techniniai duomenys

Gamintojas: Palazzetti (Italija) - lauko židiniai
Prekės kodas: 803005090
Korpusas / apdaila: Marmotech stalviršis, šiam stalviršiui nereikalinga papildoma apdaila
Matmenys PxGxA mm: 1280x710x2370


Kaina: 755.00€ 890.00€
Sandėlyje: Sandelyje, pristatymas 1-3 d.d.
Kiekis:  
Lauko židinys Incas 2
Akcija -15%