Kuras biožidiniams lauko židiniams bioetanolis Fanola (Standard) 1l

Fanola Standart biožidinių kuras yra skirtas lauko biožidiniams, lauko židiniams.

Kuras biožidiniams, bioetanolis - Fanola

Šis biožidinių kuras gaminamas etilo alkoholio pagrindu, naudojamas biožidiniams, dekoratyviniams židiniams. Bioetanolio kuras tai yra organiškas produktas saugus tiek aplinkai tiek žmonėms. Degdamas jis išgaruoja kaip vandens garai ir anglies dioksidas, neskleidžia jokio kvapo, dūmų, suodžių, negeneruoja žarijų ir pelenų. Šis biožidinių kuras degdamas išskiria tik kiek didesnį anglies dioksido kiekį, nei išskirtų kvėpuojantis žmogus. Fanola Premium bioetanolio kuras yra naudojamas ir rekomenduojamas pirmaujančių biožidinių gamintojų tokių kaip Planika. Šis kuras biožidiniams yra ekologiškas ir nekenksmingas.

Kodėl reikia rinktis biožidinių kurą Fanola ?

Biožidinių kuras Fanola buvo sukurtas siekiant pritaikyti jį etanolio židiniams, dabar šis kuras naudojamas ir rekomenduojamas pirmaujančių biožidinių gamintojų. Dėka Fanola bioetanolio kuro, biožidiniai tapo visiškai mobiliomis interjero detalėmis, kurioms nereikalingas kaminas ar sudėtingi montavimo būdai.

Atliekant testus Lenkijoje ir pasirinkus apie 100 vartotojų grupę ir jiems leidus išbandyti skirtingus rinkoje esančius bioetanolio gamintojų kurą, paaiškėjo, kad net 93% respondentų pasirinko Fanola biožidinių kurą kaip patį maloniausią naudojimui, kadangi degdamas jis neskleidžia jokio kvapo.

 

 

 

 

 

Funkcijos ir degimo išskirtinumas 

  • Degimo proceso metu nėra dūmų ar nemalonaus kvapo;
  • Kuras patvirtintas sertifikatais, saugus naudoti;
  • Degdamas išskiria šiuos produktus: šilumą, vandens garus ir CO2;
  • Visiškai viskas sudega be jokių likučių: suodžių, pelenų ar kitų kenksmingų medžiagų;
  • Nereikalinga papildoma ventiliacija;

Saugumas

Fanola biožidinių kuro sudėtije yra tik organinės medžiagos, todėl šio kuro poveikis gamtinei aplinkai yra neutralus. Biožidinių kuras Fanola buvo licenzijuotas ,,Ekologiško kuro'' saugos sertifikatu. Tai įrodo, kad šis produktas atitinka griežtus aplinkosaugos kokybės ir efektyvumo kriterijus. Sertifikatas nurodo, kad produktas buvo testuojamas mokslininkų ir atitinka Europos sąjungos ekologiškumo standartus.

Techniniai duomenys

Gamintojas: Planika - biožidiniai
Kuro talpa (l): 1
Kaina: 3.00€
Sandėlyje: Išankstinis užsakymas
Kiekis:  
Kuras biožidiniams lauko židiniams bioetanolis Fanola (Standard) 1l