Klientų atsiliepimai

Jotul krosnelė

Norėjau padėkoti už mandagų bendravimą, gerai organizuotus darbus pristatant bei montuojant krosnelę Jotul Vilniuje. Gražių švenčių!

Įvertinimas:

Vita 15:32:11 12-15-2017
židinio durelės

Gaminys atliktas be priekaištų. Vyrai dirbo nuostabiai. Firma gali didžiuotis, kad turi tokius nuostabius darbuotojus. Sėkmės darbuose!

Įvertinimas:

salvinija 10:33:21 07-21-2017
Tulikivi pečius

Šv.Kalėdos,tai stebūklų metas!Jeigu Jūs tikite tuo,tai tas stebūklas gali aplankyti Jus!!! Turėjome 17 metų namuose 45 kv.m bute Jotul židinį.Buvo žadėta kad jis apšildis namus.Buvo šilta tol ,kol buvo deganti ugnis,o po to labai greitai viskas atvėsdavo.Suži noję iš pažystamų draugų apie stebuklingą pečių Tulikivi , buvom sužavėti. Visiškai galiu garantuoti kad tai estetiškai tinka ir puošia ,papildo šiuolaikini kambario dizaina,trigub ai mažesnė malkų sanauda ir labai trupas ikuros laikas,o butas dar niekad nebuvo toks šiltas!!! RašykiteKALĖDŲ Seniui ,ir Jūsų namuose bus LABAI šilta!

Įvertinimas:

Violeta 22:39:54 12-07-2016
Tulikivi

Labai džiaugiamės Tulikivi židiniu, maloni šiluma, ilgai išlaiko šilumą, ženkliai mažesnės išlaidos šildymui, viskas puiku. Ypatingai skanus maistas orkaitėje. Profesionalus patenkinantis lūkesčius UAB Kad nebūtų šalta aptarnavimas. Tikrai optimali kaina už šį produktą (prieš perkant atrodė labai didelė, tačiau dabar lyginant su draugų išleistais pinigais paprastiems židiniams- kaina teisinga). Nebesivaizduoj u kitokio židinio savo namuose. Ačiū Kęstučiui Smailiui už pagalbą apsisprendžian t.

Įvertinimas:

Mindaugas G. 10:04:08 08-22-2016
Tulikivi
Labai džiaugiamės Tulikivi krosnimi, maloni šiluma, nėra labai didelio temperatūrų skirtumo, nedaug malkų, o šiluma ilgai išsilaiko, ypatingai skanus maistas orkaitėje, o rudenį labai gerai džiovinti grybus, krapus ir t.t. Neisivaizduoju kitokio židinio savo namuose. Jeigu statytume kitą namą jame irgi būtų Tulikivi. Klaipėda.
Įvertinimas:

Egidijus 18:47:51 03-20-2016
Granitas

Gaminomės pas jus virtuvinio stalviršį iš granito. Likome labai patenkinti darbo kokybe.Tikrai dirbate greitai ir kokybiškai. Malonu buvo bendradarbiaut i.

Įvertinimas:

Rimas 10:10:03 08-22-2015
Židinys

Šią žiemą šildėmės su pas Jus pirktu Tulikivi židiniu. Prieš įsigydami ilgai svarstėme, nes kaina tikrai nemaža. Džiaugiamės, kad nepagailėjome pinigų ir įsigijome. Tikrai pateisino lūkesčius: ne tik šiltai gyvenome, bet ir sutaupėme mažiau jungdami dujinį apšildymą. Malonu bendradarbiaut i su Jūsų firma. Smagu gauti kalėdinius sveikinimus. Dėkojame ir sėkmės

Įvertinimas:

Edita 15:39:15 03-12-2015
Rašyti atsiliepimą